Hakkımızda

Fırtına nakliyat firması olarak 1995 yılından beri siz değerli müşterilerimize eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sektörün içerisinden gelerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz şirketimiz 25 yılı aşkın süredir aralıksız sizlere hizmet vermektedir. Bu kadar uzun süredir tercih edilebilen bir firma olma başarısını sürekli olarak kendimizi geliştirmemize borçluyuz. Kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışarak müşterilerimizin bizleri daha fazla tercih etmesini sağladık. Hizmet kalitemiz firmamızın kulaktan kulağa yayılarak kısa sürede duyulmasını sağlamıştır.

Ankara ve ilçelerinde şehiriçi, ülke genelinde şehirlerarası taşımacılıkta bölgenin en çok tercih edilen firmalarından olan Fırtına nakliyat daima kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde hiç bir müşterimizi mağdur etmeden hizmetleri tamamlıyoruz. Asansörlü taşıma araçlarımız ile en yüksek binalarda bile kusursuz hizmetler verebiliyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli çalışan kadromuz ile her gün onlarca taşıma hizmetini kesintisiz müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Kurumsal taşıma hizmetleri olan hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı, otel taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı hizmetlerinde de firmamız oldukça başarılı hizmetler sunabilmektedir. Ayrıca sektörün en önemli hizmetlerinden olan ofis ve işyeri taşıma hizmetinde bölgenin en çok tercih edilen firması olma ünvanını elinde bulunduran firmamızı haftanın yedi günü arayarak nakliye talebi oluşturabilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü