Ostim Esnafına ve Ostim Halkına Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Veriyoruz!

Ostim Esnafına ve Ostim Halkına Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Veriyoruz!

Ankara Ostim'de hizmet veren tüm firmaların ve ikamet eden Ostim halkına uygun fiyatlı, profesyonel nakliyat hizmetleri veriyoruz.

Fırtına Nakliyat olarak, Ostim'de ki tüm firmalara şehir içi ve şehirler arası eşya ve yük taşıma hizmetleri veriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinden, kuru yük taşımacılığına kadar, akla gelen her nevi eşya ve yük taşımacılığını yapıyoruz.

Ostim Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliye sistemini çok iyi bilen firmamız ev eşyalarını düzenli bir şekilde taşımaktadır. İsteğe bağlı ambalaj ve paketleme hizmetleri de veriyoruz. Eşyanızı kendi eşyamız gibi görüyor, büyük bir titizlik ve özenle çalışıyoruz. Dilerseniz tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Ostim Asansörlü Nakliyat

Nakliyat hizmetinde en zorlu taraf eşyaların apartman gibi yüksek alanlardan hasarsız bir şekilde indirilmesidir. Bu oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Ekibin gücünü düşürmektedir. Bu nedenle hem sizlerin uğrayacağı maddi zararı engellemek hem de ekibin enerjisini yüksek tutmak açısından asansörlü nakliyat araçlarını kullanmaktayız. Bu araçlar apartman yüksekliğiniz ne olursa olsun eşyalarınızı hasarsız bir şekilde aşağı indirerek araçlara yüklemektedir. Bu şekilde zamandan da tasarruf edilmektedir.