Çankaya Evden Eve Nakliyat İle Siz de Tanışın!

Çankaya Evden Eve Nakliyat İle Siz de Tanışın!

Çankaya ilçesi ve çevresine profesyonel nakliyat hizmetleri veriyoruz. Ahlatlıbel, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Bilkent, Cebeci, Dikmen, Esat, Gaziosmanpaşa, Kavaklıdere, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, Merkez Köyler, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız ve Zafertepe semtlerine uygun fiyatlı ve kaliteli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Sektöründe uzun yıllardır kaliteli hizmet sunan Fırtına Nakliyat, yılların tecrübesi ve önce müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile kısa sürede Ankara'nın en iyi nakliyat firmalarından biri haline gelmiştir. Her seviyeye uygun taşıma araçları, çalışan personelin eğitimi ve yeterliliği ve üst düzey taşıma koşulları ile Fırtına Nakliyat, bölgede en çok tecih edilen nakliye firmalarından biridir.

Araçlarımızın tamamı çelik kasa olup evden eve nakliyat için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Kapalı çelik kasalı nakliye araçlarımız, ev ve işyeri eşyalarının sarsıntısız, hasarsız ve en emniyetli şekilde taşınması için gerekli tüm özellikleri taşımaktadır. Evden eve nakliyat araçlarımızı kullanan şoförlerimiz ev eşyasını sarsıntısız şekilde taşıyacak bilgi ve deneyime sahiplerdir. Eşyanın araçlara yüklenmesi ve boşaltılması sırasında azami dikkat ve özen gösterilmektedir. Araçlarımız her seferden sonra itinayla temizlenmektedir. İç ve dış temizliğinden sonra yeniden seferine izin verilmektedir.

Evden eve nakliyat ile taşınmada en önemli konu, yapılan işçiliğin kalitesidir. İşçilik de yapılan ambalaj ile belirlenir. Eşyalarınız havalı naylon, battaniye ve graft kağıtlar ile ambalajlanır, sökülür ve yerinde montaj yapılır. Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğuna bakılıp taşıma bedeli müşteriye bildirilir. Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve kraft kağıtlı naylonlara sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.

Dünya standartları kalitesinde hizmet sağlayan nakliyat şirketimiz ile taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak güvenilir ve kaliteli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık ve ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.