Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşımacılığı, ülkemizin hızlı bir gelişim göstermesi nüfusun hızla artması son 15 yıldır tekstil sektöründe aşırı bir talebin oluşmasına sebep olmuş, peşisıra mağazalar atölyeler ve fabrikalar kurulmasına sebebiyet vermiştir.

Daha modern bir giyim tarzını hedefleyen insanlarımız bu sektörün geliminde önemli rol oynmamıştır. Buna bağlı olarakda tekstil taşımacılığı yeni kentlerin artması ve bu kentlerde hizmet vermek isten firmaların talebi doğrultusunda çok hızlı bir gelişim süreci göstermiştir.

 

Askılı tekstil için kasalara özel aparattakılmakta askılar ile ürünler yerleştirilmekte böylecene ürünler zarar görmeden talşınması sağlanmaktadır.

 

Birçok alanda olduğu gibi tekstil alanında da uzman kadro ve doğru ekipman ile hizmet vermekteyiz. Tekstil taşımacılığı zor ve zaman alan bir iştir. Firmamızın uzman eksperleri tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde büyük tekstil makinalarını dahi kısa sürelerde nakil yapabiliyoruz.

 

Eksperimiz taşıma yapılmadan önce eşyalar için bir plan çıkarmaktadır. Bu plan dahilinde araçlarımıza yüklerinizi en ekonomik şekilde yükleyerek güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Makinalar dışında kalan ofis malzemeleri içinde uygu taşıma seçenekleri sunuyoruz.

 

Ambalaj ve paketleme konusunda da uzman elemanlarımız özenle çalışmaktadır. Bu sayede taşınan eşyalarınız zarar görmemektedir. Firmamızın yüksek model araçları ile eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.