Depo Taşıma Hizmetleri

Deponuzu taşımak istiyorsanız kesinlikle yapmanız gereken profesyonel bir depo taşıma hizmeti almaktır. Çünkü depo taşımacılığı diğer taşıma türlerine göre daha farklı bir taşımacılıktır. Depo taşımacılık hizmetinde ilk yapılan taşınacak ürünün özelliklerini ve miktarını belirlemek amacı ile ekspertiz işlemidir.

Daha sonra yapılan ekspertiz işleminde belirlenen ürünlere göre taşıma planlaması yapılır. Bu aşamadan sonra ürünlerde hasar ve olumsuzluk tespiti yapılır.

 

Öncelikle tüm depo ürünleri kayıt altına alınır ve hepsi taşınmalarda yaşanacak bir probleme karşı garanti altına alınır. Tüm bu işlemler bittikten sonra bir taşıma programı oluşturulur. Tarih ve saat olarak sizin belirttiğiniz sürelere göre hazırlanan taşıma programı planlı bir taşıma için oldukça gereklidir.

 

Taşıma planı oluşturulduktan sonra ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza edecek en kaliteli paketleme malzemeleri ile ürünler paketlenir. En iyi şekilde ambalajlanan ürünleriniz güvenli bir şekilde taşınacak adrese teslim edilir. Depo taşıma işlemi sona erdikten sonra tüm ürünlerin zararsız bir şekilde teslim edildiği kontrol edilerek müşteri bilgilendirilir.

 

Depo taşıma işleminde profesyonel taşımacılık hizmetleri ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü taşınacak olan malzemelere gelebilecek zararlar ancak profesyonel bir taşımacılıkta garanti altına alınır. Depo taşımacılığı diğer taşıma işlemlerine göre daha dikkat edilmesi ve daha çok hizmet verilmesi gereken bir taşımacılık türüdür.

 

Depo nakliye işlemimiz içerisinde taşıma yapmadığımız ürünler ise şu şekildedir: yiyecek ve bitki tarzında çabuk yıpranan eşyalar, yanma özelliği taşıyan gaz ve kimyasal tarzı ürünler, kanunların izin vermediği ürünler ve insan, hayvan gibi canlılardır.