Fuar Taşıma Hizmetleri

Fırtına Nakliyat evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektöründe lider olduğu gibi fuar stand, kongre, sergi taşımacılığında da sizlere en hızlı, en ekonomik ve en güvenilir nakliye hizmetini sunmaktadır.

Fuar taşımacılığı son derece meşakkatli bir iştir. Malzemelerinizin en güvenilir ve en hızlı şekilde fuar alanına getirilmesi ve standınıza teslim edilmesi için ciddi bir tecrübe gerekmektedir. Fuar alanına teslim edilecek ürünlerin doğru bir şekilde paketlenmesi ve ürünün çeşidine en uygun şekilde taşımacılığın gerçekleşmesi son derece önemlidir ve özenli bir çalışma gerektirmektedir.

 

Fuar taşıma nakliye hizmetimizde standlarınız, ekipmanlarınız ve ürünleriniz; istediğiniz fuar alanına ve istediğiniz yere indirilir. Monte ve demonte hizmetleriniz de de firmamızın desteği bulunmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz ile nakliye işleminizi yaparken; paketlemeleriniz ve ambalajlamalarınızda, hasarsız bir şekilde yapılmaktadır. Fuar taşıması nakliyeniz sırasında; ürünlerinizin problemsiz bir şekilde fuar alanına ulaşmasını amaçlamakatayız. Bu yüzden de nakliye işleminizi, paketleme işleminizi üstün kalite standartlarımız ile yapmaktayız.

 

Fuar standlarınız projenize uygun tam zamanında ve eksiksiz şekilde montaj edilip; stand kurulumunuz yapılır. Fuarların kısıtlı zaman ve yüksek giderli olması nedeniyle, firmanızın iş hacmine her hangi bir zarar vermemesi ve vakit kaybetmemeniz esas alınarak fuar taşıma nakliyeniz yapılır. Fuarın en önemli özelliğinin zaman kavramı olduğu bilindiği için müşteri memnuniyetinizi en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan Fırtına Nakliyat'ta en hızlı, en emniyetli nakliye hizmetini bulabilirsiniz.

 

Fuar Taşımacılığı hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

  • Müşterilerimiz ile taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması yapılaraki eşyanın alınacağı fuar tarihi ve tekrar eşyanın teslim edileceği zaman aralığı belirlenir.
  • Bu aşamadan sonra eşyalarınız için gerekli olan araç, ekipman ve ekip elamanları organize edilerek fuar taşıma operasyonu gerçekleştirilir.
  • Tüm hassas eşyalarınız firmamız tarafında monte ve demonte edilip ambalajlanır. Ağır eşyalarınız için gerek görülürse vinç, forklift ve transpalet firmamız tarafından temin edilir.
  • Taşıma araçlarımız kapalı çelik kasa olup liftli sistem mevcuttur.
  • Araçlarımızda taşıma süresince ve fuar süresinde tüm indirme-bindirme ve destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.