İş Yeri ve Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeri de görüp planlamasını buna göre yapacaktır.

Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.

 

Şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Fırtına Nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

 

Ekonomik taşımacılık ilkesi ile çalışan şirketimiz, konusunda uzman personeli ve ihtiyacınıza cevap verecek araç parkuru ile ve koşulsuz müşteri memmuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.