Dershane Taşıma Hizmetleri

Dershane taşımacılığı, dershane bünyesinde bulunan sınıf, öğretmenler odası, laboratuvar, kütüphane, çalışma odaları, yemekhane gibi farklı bölümlerden oluşan farklı kategoride malzemeleri içerdiği için taşımadan önce kapsamlı bir ön planlama gerektirmektedir.

Fırtına Nakliyat’ın uzman kadrosu, taşınma işleminden birkaç gün önce taşınacak olan dershaneyi ziyaret ederek gerekli planlamaları yapar. Yapılan ön çalışma sonucunda gerekli olacak ambalaj malzemeleri ve araçlar belirlenirken, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı ve maliyetinin ne kadar olacağı gibi konular da önceden belirlenir. Böylece, eğitimin aksaması asgari düzeye indirilir.

Dershane Eşyalarına Özel Paketleme Ürünleri ve Yöntemleri

Dershanelerin nakliyesi konusunda dikkat edilmesi gereken ve korunması gereken pek çok ürün ve eşya bulunuyor. Bu yüzden dershane eşyalarına uygun niteliklerde kaliteli paketleme ürünlerini nakliye sırasında kullanmaya özen gösteriyoruz.

 

Profesyonel ve eğitimli olan nakliye personellerimiz, dershanenin her bir eşyasını en ideal şekilde paketleme ürünleri ile ambalajlayarak, nakliye sırasında dışarıdan gelecek olumsuz etmenlere karşı en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır. Başta panolar, bilgisayarlar ve masalar gibi eşyalar olmak üzere taşınması gereken her bir eşya en iyi şekilde ambalajlandıktan sonra nakliye aracına yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

 

Dershanenizin eşyalarının miktarına ve yoğunluğuna uygun olarak hazırlanan rapor üzerine uygun olan nakliye aracımızı, taşıma işlemi için görevlendiriyoruz. Bu sayede eşyaların nakliye aracına sığdırılabilmesi için güvensiz paketleme ya da araca yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu durumda dershanenizin eşyalarını en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor.

 

Laboratuar malzemeleri gibi ürünlerin ayrı paketleme ürünleri ile paketlemesini yaparak, oluşabilecek olumsuz durumlara karşı daha fazla önlem alabiliyoruz ve diğer eşyalarınızın her tür duruma karşı koruma altında kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca dershanenin bu gibi farklı durumları ve ihtiyaçları nedeniyle kesinlik tek nakliye aracı kullanımından kaçınıyoruz.