Beyaz Eşya Taşıma

Beyaz eşya taşımacılığı oldukça hassas bir iştir ve maksimum özeni gerektirir. Beyaz eşyalar dayanıklı tüketim malları kategorisindedir ve taşınma sırasında buna uygun bir nakliye gerektirir.

Taşınma esnasındaki hatalardan dolayı bozulan beyaz eşyalarla oldukça sık karşılaşılmaktadır ve hiç de ucuz olmayan bu mallar gereksiz yere masraflarla karşılaşılmasına neden olmaktadır. Beyaz eşya taşımacılığı konusunda uzman olan bir nakliye firması tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen hasarlarla karşılaşılabilir.

 

Beyaz eşya konusunda titizlik göstermeyen firmalar sizin hemen olmasa bile daha sonra eşyanızla ilgili sorunlarla karşılaşmanıza neden olur. Oldukça hassas olan beyaz eşyalar paketleme sırasında da taşıma sırasında da hassasiyetle davranılması gereken eşyalardır. Kolay çizilen ve iç tesisatındaki hassas yapının kolay bozulması nedeniyle beyaz eşyalara ayrı bir önem verilmelidir. Beyaz eşyalar uzun yılar kullanılan ve her yıl yenilenmeyen eşyalar olduğu için bu konuda taşıyanlar daha çok dikkatli davranmalıdır.

 

Beyaz eşyaların taşımaya uygun olabilmesi için iyi bir şekilde paketlenmesi oldukça önemlidir. Paketlemede dayanıklı köpükler, kartonlar, baloncuklu taşıma pedleri kullanıldığı takdirde beyaz eşyaların darbelere daha da dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ekstra bir önlem olarak çizilmeleri önlemek için streç filmlerle beyaz eşyaları kaplamakta çizilmeleri engellemektedir.

 

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Öncelikle taşınacak olan beyaz eşyalarınızın paketlenme işlemini alanında uzman olan çalışanlarımıza bırakmalı kendiniz paketleme yapmamalısınız. Firmamız paketleme işlemini yaparken beyaz eşya taşımacılığı için tasarlanmış özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Böylece beyaz eşyalarınızın hiç zarar görmeden çizilmeden taşınmasını sağlamaktayız. Bu işlemi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi tüm beyaz eşyalarınız için gerçekleştiriyoruz. Buzdolabınız taşındığında olması gereken yere yerleştiririz. İç raflarını yerlerine koyarız. Bulaşık makinesinin su bağlantılarını yaparız. Çamaşır makineniz, kazan düşmelerini engellemek için kilitlenerek taşınır. Çamaşır makinenizin da taşındıktan sonra su giriş bağlantıları yapılır.